FreeBooy.SaveBoard.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FreeBooy.SaveBoard.com

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Affet

YazarMesaj
>ÖZLEM<
Prenses Üye
Prenses Üye

Affet Empty
MesajKonu: Affet   Affet Icon_minitimeÇarş. Tem. 18, 2007 5:25 pm

Herşey küçük bir kaçamak bakışla başladı karşı dairede oturan senle..Doğru,beni seviyordun bunu hissettiriyordun da ama sevdiğim bilmiyordun ki bende sevgi sensizliktir.Aşkım yalnızlıktır,yakıcıdır ve suskunluğun ta kendisidir.Ben bi bakışına ölümü göze alırdım da bi istediğin iki kelimeyi söyleyemem..Bende aşk dudakta değil kalpte yaşanır..
Aşk acı çekmektir;ağlamaktır çünkü kalp acı çekince olgunlaşır…Evet zaman geçiyor ve sen kahroluyordun ama bilmiyordun ki içimde nasıl fırtına kopardığını.Sonra gelmiştin;”Ya evet ya hayır” demiştin..Bende her zamanki gibi susmuştum.Ve artık özgürsün demiştin..Sevdiğim istediğim özgürlük değil,tam aksine sende tutsak kalmaktı..Sende sevmek hep elele tutuşmaktı hep haykırmaktı sevdiğini hep bakışmaktı..Bende ise yürekte kopan fırtınalardı..Ve evlendin..Ve ben;bir tebrik bile edemedim…Evet haklıydın hem de çok haklıydın..Ama bende haklıydım be sevdiğim..
Hani sormuştun ya “O iki kelimeyi bana yakıştıramıyor musun?” diye.Sevdiğim o iki kelimeyi sana olan aşkıma yakıştıramıyordum!!Sığdıramıyordum ki o iki kelimeye aşkımı!!Ama inan hiç kimsenin sevemeyeceği kadar çok sevdim…
Şimdi hastayım sevdiğim..Evim hastane odaları oldu..Yemeğim ilaç nefesimse ilaç kokuları..Ve yaşama sevincim SEN!Evli ve bir çocuk babası sen!!Evet hastayım ama sevdiğim kalbim hala sana aşık olduğum ilk günkü gibi..Fazla bir ömrüm kalmadı erimekteyim ama hala sana olan sessizliğim sürüyor…

AŞK BENİM İÇİN SENSİN ARTIK;SESSİZLİĞİM SENSİN…

ŞİMDİ EŞİM DOSTUM BENİ HASTAYIM SANIYOR..YASTAYIM..HİÇ KİMSE BİLMİYOR..

AFFET SEVDİĞİM BELKİ BİRÇOK KİŞİ SUSARAK ANLATIR SEVGİSİNİ..AMA SUSARAK SEVEN BİR BEN VARIM!!AFFET..Embarassed

Affet
1 sayfadaki 1 sayfası